خريد بك لينك انبوه و قوي

dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

خرید بک لینک، درست یا غلط؟

در این مقاله ابتدا توضیح می‌دهیم بک لینک چیست و سپس به بررسی سیاست‌های گوگل در این مورد و توصیه‌هایی در مورد خرید بک لینک می‌پردازیم.

به تعریف ویکی‌پدیا، بک لینک لینکی است که فرد را از سایت مرجع دهنده به سایت منبع منتقل می‌کند که این سایت منبع می‌تواند صفحه‌ی وب، وبسایت و یا لیستی از وبسایت‌ها باشد.

به بیان ساده‌تر، بک لینک لینکی است که در سایت‌های دیگر قرار گرفته و کاربر را به سایت‌ شما هدایت می‌کند.

با توجه به محل قرار گرفتن این بک لینک که در سایت معتبر و مرتبط باشد یا خیر، می‌تواند باعث اعتبار سایت شما و یا حتی افت رتبه‌ی آن بشود.

نحوه درج و خرید بک لینک

حال این سوال مطرح می‌شود که چگونه در سایت‌های دیگر بک لینک قرار دهیم؟

با یک جست‌وجوی ساده در موتور جستجوگر گوگل، لیست بلند بالایی از صفحات داخلی و خارجی فروش بک لینک در اختیار شما قرار می‌گیرد که البته تمامی آن‌ها معتبر نخواهند بود. شما با خرید از این صفحات می‌توانید لینک سایت خود را در صفحات دیگری که به شما پیشنهاد می‌شود قرار دهید تا ارجاع یه سایت شما و بازدید از آن افزایش یابد.

حال بیایید به سیاست‌های گوگل در قبال بک لینک‌ها نگاهی بیندازیم.

از آنجا که خرید بک‌ لینک با سیاست‌های گوگل مغایرت دارد، روش‌های نظارت بر آن نیز روش‌های پیچیده‌ای است.

اولین روش گوگل استفاده از یک تیم است که وظیفه‌ی آنها جستجوی اینترنت و یافتن سایت‌های فروش بک لینک است‌. اگر شما با یک جستجوی ساده به این سایت‌ها دسترسی پیدا کردید، پس تیم گوگل هم می‌تواند. از سوی دیگر، گوگل کاربران خود را به معرفی این سایت‌‌ها تشویق می‌کند. معیار دیگر گوگل، بررسی موضوع سایت‌های ارجاع دهنده به سایت شما در یک بازه‌ی زمانی مشخص است. همچنین پس از به‌روزرسانی الگوریتم پنگوئن تخلفی جدید به نام انکر تکست به خرید بک لینک افزوده شده است.

با توضیحات ارائه شده حتما متوجه شده‌اید که خرید بک لینک روش مناسب و مطمئنی برای بالا بردن رتبه‌ی سایت شما نخواهد بود و پیشنهاد ما استفاده از بهترین راه یعنی تولید محتوا است. با این حال اگر همچنان تمایل به خرید بک لینک دارید توصیه می‌شود قبل از خرید حتما به نکات زیر توجه کنید چرا که اشتباه در این زمینه ممکن است باعث از بین رفتن سئوی سایت شما بشود:

۱. از فکر استفاده از بک لینک رایگان و یا ارزان بی کیفیت بیرون بیایید چرا که جز کاهش اعتبار و جریمه‌ی سایت شما نتیجه‌ای نخواهد داشت‌.

۲. خرید بک لینک انبوه از وبسایت های غیرمعتبر کار را برای الگوریتم پنگوئن آسان کرده و به راحتی شناسایی میشوید.

۳.بک لینک‌ها در شرایطی برای شما بیشترین نتیجه ی مثبت را خواهند داشت که در سایت‌هایی با موضوع مرتبط به سایت شما قرار بگیرند.

۴.توجه به عبارت لینک شده و لغات قرار گرفته در کنار آن از نکات کلیدی است.

۵.سعی کنید بک لینک‌ها را در بازه‌های زمانی یکسان و در تمام صفحات یک سایت خریداری نکنید و بجای این کار، در بازه‌های زمانی مختلف و چند صفحه‌ی منتخب بک لینک تهیه کنید.

۶. حتما از سایت‌هایی که دارای رنک بالا و اعتبار هستند خرید کنید.

۷. به واسطه‌ها اعتماد نکنید و تلاش کنید با صاحب اصلی سایت ارتباط برقرار کنید.

نتیجه نهایی: خرید بک لینک

در پایان باز هم تاکید میکنیم که بهترین و مطمئن‌ترین راه برای افزایش اعتبار سایت، تولید محتوای مناسب است و تقریبا تمام متخصصان در مورد تاثیرات منفی خرید بک لینک اتفاق نظر دارند.

با این حال تصمیم با شماست.

X